'AK Parti çatısı altında herkese yer vardır'

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
'AK Parti çatısı altında herkese yer vardır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AK Parti çatısı altında, terör ve şiddetle arasında mesafe koyan herkese, her görüşe yer vardır, olmalıdır. Bu hareketi ileriye taşıyacak fikri, samimi teklifi olan her bir kardeşim partimizin iç kanallarını kullanarak bunu her zaman bize iletebilir" dedi.
kanal34

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da, partisinin genel merkezinde AK Parti'nin büyükşehir ve il belediye başkanları ile bir araya geldiği toplantıda konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Yerelden özellikle başarı sağlamayan devlet idaresinde de varlık gösteremez. Biz önce mahalli idarelerde millete rüştünü ispat etmiş ondan sonra ülke yönetimine talip olmuş bir hareketiz. 1994'ten itibaren Türkiye'de belediyecilik çalışmalarında yeni bir dönemi başlattık. İdeolojik istismar belediyeciliği yerine, hizmet ve eser siyasetini merkeze alan farklı bir belediyecilik tasavvurunu ülkemize kazandırdık. Yönettiğimiz şehrin tüm sakinlerine hizmet götürmeyi kendimize prensip edindik.

''KIRIK KALPLERİ TAMİR EDEREK ÇALIŞMALARI SÜRDÜRECEĞİZ''

Partimize gönül, emek vermiş tüm yol arkadaşlarımızla irtibatımızı güçlendireceğiz. Küçük olsun benim olsun sığılığı ile değil, büyük olsun bizim olsun vizyonu ile hareket edeceğiz. Kimseyi dışlamadan, kırık kalpleri tamir ederek çalışmaları sürdüreceğiz. Son dönemde yaşadığımız hadiseler bize bir gerçeği çok net bir şekilde göstermiştir. Türkiye'nin bekasının garantisi AK Parti ve Cumhur İttifakı'dır. Biz ne kadar güçlü olursak ülkemiz de o kadar güçlü olacaktır. AK Parti kalesinde ve Cumhur İttifakı bünyesinde gedik açma çabalarının gerisinde bu hakikat vardır.


''AK PARTİ'DE TERÖR VE ŞİDDETLE ARASINA MESAFE KOYAN HERKESE YER VAR''

AK Parti çatısı altında, terör ve şiddetle arasına mesafe koyan herkese, her görüşe yer vardır, olmalıdır. Bu hareketi ileriye taşıyacak fikri, samimi teklifi olan her bir kardeşim partimizin iç kanallarını kullanarak bunu her zaman bize iletebilir. İnşallah 7. büyük kongre sürecimiz, metal yorgunluğunun son izlerini de sildiğimiz, tazelenmiş şekilde yola revan olduğumuz farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır."

 

Haberturk Gazetesi
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PDFK'dan 5 Süper Lig kulübüne cezaÖnceki Haber

PDFK'dan 5 Süper Lig kulübüne ceza

Trump'ın azil süreci resmen başladıSonraki Haber

Trump'ın azil süreci resmen başladı

Yorum Yazın

Haberturk Gazetesi

Başka haber bulunmuyor!

haberturk gazetesi